Members

PE SIG MEMBERS 2011

•1.      Eglė Ačienė (Vilnius A. Vienuolis Basic School)

•2.      Alma Balnienė (Vilnius Šviesa Primary School)

•3.      Elina Barzdienė (Utena Rapolo Šaltenis Basic School)

•4.      Jurgita Bertulienė (Panevėžys Juozas Miltinis Gymnasium)

•5.      Nida Burneikaitė (freelance)

•6.      Eglė Čepulienė (Naujamiestis Secondary School, Panevėžys reg.)

•7.      Alina Gabenytė (Vilnius Žemyna Basic School)

•8.      Judita Gražulienė (Vilnius Ąžuolynas Basic School)

•9.      Vilma Gudeikaitė (Alionių Basic School, Širvintos reg.)

•10.  Jevgenija Ivleva (Kyviškių Basic School, Vilnius reg.)

•11.  Rasa Jakutavičiūtė-Ricciardi (Vilnius Sietuva Secondary School)

•12.  Jolanta Jankūnaitė (Vilnius Žiburys Primary School)

•13.  Dovilė Jarmolovičiūtė (Marijampolis Secondary School, Vilnius reg.)

•14.  Lina Juodytė-Petkė (Aušra Secondary School, Jašiūnai)

•15.  Violeta Kalandarišvili (Grigiškės Primary School)

•16.  Virginija Karanauskienė (Šeduva Gymnasium, Radviliškis reg.)

•17.  Gintaras Kavarskas (Vilnius Tuskulėnai Secondary School)

•18.  Rūta Kiliuvienė (Utena Aukštakalnis Primary School)

•19.  Justina Kulakovskaja (Sudervė M. Zdziechovskis Basic School)

•20.  Vaida Kuncevičienė (Vilnius Genys Primary School)

•21.  Joana Markovskaja (Keturiasdešimt totorių Basic School, Vilnius reg.)

•22.  Aušra Matienė (Ringaudai Primary School, Kaunas reg.)

•23.  Vera Matulionienė (Vilnius Antanas Vienuolis Basic School)

•24.  Daiva Matusevičiūtė (Vilnius S. Daukantas Basic School)

•25.  Šarūnė Meškuotienė (Lithuanian Development Centre of Visually Impaired)

•26.  Rasa Midverienė (Turgeliai Secondary School)

•27.  Birutė Pernaravičiūtė (LVJC)

•28.  Vilma Pilipavičienė (Gymnasium of Ugnė Karvelis Academy, Kaunas reg.)

•29.  Daiva Riškienė (Vilnius Karalius Mindaugas Secondary School)

•30.  Eglė Šeikienė (Utena Eglutė Primary School)

•31.  Snieguolė Veličkienė (Švenčionys Primary School)

•32.  Jolanta Zapolskienė (Maišiagala Grand Duke Algirdas Secondary School)

PE SIG MEMBERS 2010

•1.     Alma Balnienė (Vilnius Šviesa Primary School)

•2.     Elina Barzdienė (Utena R. Šaltenis Basic School)

•3.     Jurgita Beniušytė (Vilnius Petras Vileišis Basic School)

•4.     Nida Burneikaitė (VU)

•5.      Vilma Butkienė (Vilnius Simonas Daukantas Basic School)

•6.     Eglė Čepulienė (Naujamiestis Secondary School, Panevėžys reg.)

•7.     Daiva Čobotienė (Vilnius Genys Primary School)

•8.     Aušra Ernienė (Kėdainiai J. Paukštelis Basic School)

•9.      Vilma Gudeikaitė (Alionių Basic School, Švenčionys reg.)

•10.    Jevgenija Ivleva (Kyviškių Basic School, Vilnius reg.)

•11.   Gitana Ivoškaitė (Kaišiadorys Vaclovas Giržadas Secondary School)

•12.   Rasa Jakutavičiūtė-Ricciardi (Vilnius Sietuva Secondary School)

•13.   Lina Juodytė-Petkė (Aušra Secondary School, Jašiūnai)

•14.   Vaida Kaikarienė (Klaipėda Hermanas Zudermanas Gymnasium)

•15.   Violeta Kalandarišvili (Grigiškės Primary School)

•16.   Virginija Karanauskienė (Šeduva Gymnasium, Radviliškis reg.)

•17.   Gintaras Kavarskas (Vilnius Sausio 13 Secondary School)

•18.   Daiva Klizaitė  (Butrimonys Basic School, Šalčininkai reg.)

•19.   Justina Kulakovskaja (Sudervė M. Zdziechovkis Basic School)

•20.   Oksana Kružikienė (Kazlų Ruda Plutiškės Secondary School)

•21.   Vaida Kuncevičienė (Vilnius Genys Primary School)

•22.   Raimonda Liogytė (Eitminiškės Secondary School. Vilnius reg.)

•23.   Joana Markovskaja (Keturiasdešimt totorių Basic School, Vilnius reg.)

•24.   Aušra Matienė (Ringaudai Primary School, Kaunas reg.)

•25.   Vera Matulionienė (Vilnius A.Vienuolis Basic School)

•26.   Vaida Naugolnikienė (Druskininkai Saulė Primary School)

•27.   Tamara Paberžienė (Vilnius Svaja School)

•28.   Liudmila Paleckaitienė (Ąžuolas Catholic Secondary School, Kaunas)

•29.   Birutė Pernaravičiūtė (LVJC)

•30.   Vilma Pilipavičienė (Gymnasium of Ugnė Karvelis Academy, Kaunas reg.)

•31.   Judita Prialgauskaitė (Martynas Mažvydas Basic School, Tauragė reg.)

•32.   Olga Pustoškina (Vilnius Baltupiai Secondary School)

•33.   Jolanta Putriuvienė (Plungė Academic A. Jucys Basic School)

•34.   Daiva Riškienė (Vilnius Mindaugas Secondary School)

•35.   Kristina Rumbutienė (Klaipėda Gedminai Basic School)

•36.   Raisa Šapiro (Vilnius Svaja School)

•37.   Aušra Šinkūnienė (Švenčionys Secondary School)

•38.   Laima Šukevičiūtė (Vilnius Petras Vileišis Basic School)

•39.   Dalytė Urbonienė (Ąžuolas Catholic Secondary School, Kaunas)

•40.   Rasita Vekeriotienė (Vilnius Mindaugas Secondary School)

•41.   Snieguolė Veličkienė (Švenčionys Primary School)

•42.  Jolanta Zapolskienė   (Maišiagala Grand Duke Algirdas Secondary School)

•43.  Aušra Zemlerienė (Kaunas Juozas Grušas Secondary School)

•44.  Jurgita Zubienė (Pagiriai Gymnasium, Vilnius reg.)

2009

•1.     Daiva Amankavičienė (Ukmergė Dukstyna Basic School)

•2.      Jolanta Antanavičienė (M. Balinskis Secondary School, Šalčininkai reg.)

•3.     Indrė Apanavičiūtė (Kazimieras Baršauskas Basic School, Gižai, Vilkaviškis reg.)

•4.     Edita Bagočiūtė (Kęstutis Basic School, Senieji Trakai)

•5.     Alma Balnienė (Vilnius Šviesa Primary School)

•6.     Elina Barzdienė (Utena R. Šaltenis Basic School)

•7.     Jelena Bykova (Klaipėda M. Gorkis Basic School)

•8.      Nida Burneikaitė (Vilnius University)

•9.     Vilma Butkienė (Vilnius Simonas Daukantas Basic School)

•10.   Svetlana Cvetkova (Jonava Primary School)

•11.  Eglė Čepulienė (Naujamiestis Secondary School, Panevėžys reg.)

•12.  Daiva Čobotienė (Vilnius Genys Primary School)

•13.   Salomėja Danielė (Kėdainiai Juozas Paukštelis Basic School)

•14.   Aušra Dušauskaitė (Petras Vaičiūnas Basic School, Panoteriai, Kaunas)

•15.   Aušra Ernienė (Kėdainiai J. Paukštelis Basic School)

•16.   Jurgita Gecevičienė (Alytus Senamiestis Primary School)

•17.   Judita Gražulienė (Vilnius Ąžuolynas Basic School)

•18.   Vilma Gudeikaitė  

•19.   Jolanta Gudienė (Language School "House of English")

•20.   Irina Iljeitienė (Vilnius Vilnis Basic School)

•21.   Jevgenija Ivleva (Kyviškių Basic School, Vilnius reg.)

•22.   Gitana Ivoškaitė (Kaišiadorys Vaclovas Giržadas Secondary School)

•23.  Rasa Jakutavičiūtė-Ricciardi (Vilnius Sietuva Secondary School)

•24.   Jolanta Jankūnaitė (Vilnius Žiburys Primary School)

•25.   Rimanta Jokimaitienė (Vilnius A.Vienuolis Basic School)

•26.  Lina Juodytė-Petkė (Aušra Secondary School, Jašiūnai)

•27.   Odilija Juzukoniene (Žąsliai Secondary School, Kaišiadorys reg.)

•28.  Vaida Kaikarienė (Klaipėda Hermanas Zudermanas Gymnasium)

•29.   Violeta Kalandarišvili (Grigiškės Primary School)

•30.  Virginija Karanauskienė (Šeduva Gymnasium, Radviliškis reg.)

•31.   Gintaras Kavarskas (Vilnius Sausio 13 Secondary School)

•32.   Rūta Kiliuvienė (Aukštakalnis Primary School, Utena)

•33.  Daiva Klizaitė (Butrimonys Basic School, Šalčininkai reg.)

•34.  Oksana Kružikienė (Kazlų Ruda Plutiškės Secondary School)

•35.  Justina Kulakovskaja (Sudervė M. Zdziechovkis Basic School)

•36.   Vaida Kuncevičienė (Vilnius Genys Primary School)

•37.   Saulė Lapinskienė (Vilkaviškis Bishopric (KKC) Secondary School)

•38.  Raimonda Liogytė (Eitminiškės Secondary School. Vilnius reg.)

•39.  Joana Markovskaja (Keturiasdešimt totorių Basic School, Vilnius reg.)

•40.  Jūratė Marozienė (Panevėžys Vyturys Secondary School)

•41.   Aušra Matienė (Ringaudai Primary School, Kaunas reg.)

•42.  Vera Matulionienė (Vilnius A.Vienuolis Basic School)

•43.   Gita Merkytė (Vilnius Jeruzalė Secondary School)

•44.  Šarūnė Meškuotienė (Lithuanian Development Centre of Visually Impaired)

•45.   Rasa Midverienė (Turgeliai Secondary School)

•46.   Vaida Naugolnikienė (Druskininkai Saulė Primary School)

•47.  Tamara Paberžienė (Vilnius Svaja School)

•48.   Liudmila Paleckaitienė (Ąžuolas Catholic Secondary School, Kaunas)

•49.   Birutė Pernaravičiūtė (LVJC)

•50.  Vilma Pilipavičienė (Gymnasium of Ugnė Karvelis Academy, Kaunas reg.)

•51.  Judita Prielgauskaitė (Martynas Mažvydas Basic School, Tauragė reg.)

•52.   Olga Pustoškina (Vilnius Baltupiai Secondary School)

•53.  Jolanta Putriuvienė (Plungė Academic A. Jucys Basic School)

•54.   Daiva Riškienė (Vilnius Mindaugas Secondary School)

•55.   Kristina Rumbutienė (Klaipėda Gedminai Basic School)

•56.  Margarita Saurbaeva (Klaipėda Pajūrys Basic School)

•57.  Raisa Šapiro (Vilnius Svaja School)

•58.  Laima Šukevičiūtė (Vilnius Petras Vileišis Basic School)

•59.   Otilija Šurkaitė (Balys Buračas Gymnasium, Karmėlava)

•60.   Larisa Tolmačiova (Panevėžys Vyturys Secondary School)

•61.  Dalytė Urbonienė (Ąžuolas Catholic Secondary School, Kaunas)

•62.   Snieguolė Veličkienė (Švenčionys Primary School)

•63.   Milda Velykytė (Onuškis Secondary School)

•64.  Jolanta Zapolskienė (Maišiagala Grand Duke Algirdas Secondary School)

•65.  Aušra Zemlerienė (Kaunas Juozas Grušas Secondary School)

Share